• Karty Podarunkowe Pogoria już w sprzedaży!

  Karta Podarunkowa to prezent idealny, na każdą okazję. Pomaga spełniać życzenia, a w dodatku jest zawsze trafionym i praktycznym prezentem.

 • Jak to działa?

  Karta podarunkowa to karta przedpłacona, która możesz szybko i wygodnie zapłacić za zakupy w sklepach, restauracjach i punktach handlowych na terenie centrum, wyposażonych w terminal POS, które przystąpiły do programu.

  W odróżnieniu od zwykłej karty płatniczej, Karta Podarunkowa nie wymaga podawania kodu PIN – płatność realizuje się przez przeciągnięcie karty przez czytnik terminala płatniczego.

  Ile można podarować? Kartę Podarunkową możesz doładować dowolna kwotą w przedziale od 20 do 1000 zł. Nie jest przeznaczona do wielokrotnego doładowania – płacisz raz i tyle masz! Od momentu zasilenia, karta jest ważna 12 miesięcy albo do wyczerpania środków. W każdej chwili możesz sprawdzić saldo swojej karty. W tym celu wejdź na ch-pogoria.giftify.me lub zeskanuj kod QR. Pomocą służy również obsługa infopunktu.

  Gdzie kupić? Kartę Podarunkową kupisz w Punkcie Informacyjnym, w rejonie schodów ruchomych – gdzie zapłacisz kartą płatniczą. Chwilowo z przyczyn technicznych płatność gotówką za karty podarunkowe jest niemożliwa. Pracujemy nad usprawnieniem tej funkcji. Za utrudnienia przepraszamy. Kartę możesz zamówić także online ➝

  Do wyboru jest opcja z dostawą do centrum (odbiór w infopunkcie) albo pod wskazany przez Ciebie adres.

 • REGULAMIN KARTY

  Przed zakupem sprawdź regulamin karty podarunkowej

 • Lista najemców honorujących Kartę Podarunkową Pogoria:

Przejdź do sekcji