Silesia Jeans

Silesia Jeans jest firmą działającą na polskim rynku sprzedaży detalicznej odzieży dżinsowej od 20 lat.
Początki firmy sięgają roku 1993, kiedy powstał pierwszy nasz sklep w Mysłowicach, sprzedający marki Big Star i Rifle , to właśnie od niego zaczęła się nasza przygoda z dżinsem.
Obecnie posiadamy czternaście salonów: dziewięć zlokalizowanych w centrach handlowych miast województwa śląskiego, oferujących najnowsze kolekcje wiodących marek dżinsowych oraz pięć tzw. outletów, prowadzących sprzedaż wyprzedażową w preferencyjnych cenach, zlokalizowanych w Sosnowcu, Wrocławiu i Krakowie.
Świadectwem aktywności i pozycji naszej firmy na polskim rynku dżinsowym jest stale rosnące grono lojalnych klientów oraz konsekwentne podążanie za najnowszymi trendami sprzedaży detalicznej w nieustannie modernizowanych salonach.
Od początku działalności kładziemy nacisk na profesjonalizm naszych pracowników i szeroką ofertę sprzedawanych w naszej sieci marek, wśród których są między innymi: Big Star, Levi's, Lee, Wrangler, Funk'n'Soul, LTB, Bugatti.
Nasza oferta obejmuje różnorodne modele odzieży dżinsowej, adresowanej do odbiorców o różnych preferencjach, w każdym wieku, prowadzących różny styl życia .
Ofercie dżinsów towarzyszy szeroki asortyment odzieży uzupełniającej: koszulki, bluzy, koszule, swetry, kurtki i płaszcze oraz bogata gamę akcesoriów i obuwia.
Każda kolekcja daje możliwość swobodnego wyboru i tworzenia niezliczonej ilości stylizacji, zgodnie z własnymi preferencjami Klientów.
Najnowszym projektem naszej firmy jest właśnie uruchomiona sprzedaż online w sklepie internetowym www.bluestilo.com, co stwarza nam możliwości dotarcia do każdego Klienta, niezależnie od miejsca jego zamieszkania.
Motto Silesia Jeans brzmi: „WE HAVE YOUR JEANS” – „ Mamy Twoje dżinsy” i naprawdę u Nas zawsze znajdziesz dżinsy dla siebie!
www.silesiajeans.pl

Godziny otwarcia:

Pon-Sb: 09:00 - 21:00
Niedziela: 09:00 - 20:00

Dane kontaktowe:

tel.: 32 262-80-40, 668-640-680
fax: (32) 262 80 40
www.silesiajeans.pl
pogoria@silesiajeans.pl